Hypos CRM

Hypos CRM je unikátní systém pro řízení vaší firmy a komunikaci se zákazníky, který stojí na bázi vnitrofiremní sociální sítě.

Jak efektivně zvednout příjmy nebo snížit výdaje? Hypos CRM za vás zvládne obojí. Sníží vaše výdaje tím, že ušetří administrativní místo a uleví vašim zaměstnancům v papírování. Zvýší příjmy snazším prodejem a vyšší efektivitou obchodního oddělení.  

Kromě přehledné komunikace se zákazníkem vám systém umožní pohodlně řídit celou firmu. Nahrazuje tak složitý ERP systém, ze kterého přináší jeho pozitiva a funkcionalitu pro management. Zůstává ale čistý a přehledný.

Zapomeňme na složitá monstra plná nesmyslných tabulek a pop-up oken, která svým nasazením do firmy znásilní dlouhodobě dobře fungující procesy. Hypos CRM se přizpůsobí vám. Systém dodáváme s analýzou potřeb Vaší firmy, ze které vzejde nastavení systému. Ať už prodáváte auta nebo ponožky, vedete hotel či televizní studio, vyrábíte produkty či nabízíte služby, Hypos CRM vám padne a bude vás bavit! 

obr do hyposcrm clanku

Hypos CRM stojí na třech základních pilířích – Přehlednost, Komunikace a Přizpůsobitelnost.

Přehlednost

Systém vznikal pod přísným dohledem UX designerů, kteří vedli zkušené programátory. Na všech úrovních systému najdete vše tam, kde to předpokládáte. Nadčasový design se neokouká a neodvádí pozornost od podstatných informací.

Komunikace

Prvek Zeď, na které mohou zaměstnanci komunikovat v rámci svého oddělení či napříč celou firmou je dobře známý ze sociálních sítí. Zeď přináší prvek uvolněnosti a kreativity do vaší firmy. Inbox zase oprostí vaše zaměstnance od nutnosti používat e-mail. Odpadnou tak neefektivně promrhané minuty až hodiny nad spamy či zprávy od kamarádů. Zaměstnanci řeší pouze pracovní záležitosti. S Inboxem komunikujete s celým oddělením jako s jediným příjemcem. Systém notifikací vás zase upozorní na všechny důležité události ve firmě. Nepřehlédnete pozvání na poradu či přiřazený úkol. Vedoucí jsou zase upozorněni na splněný úkol či na posun v obchodním případu.

Přizpůsobitelnost

Hypos CRM není systém, ve kterém je problém se vyznat a je funkcionalita striktně daná. Provedeme analýzu stavu a potřeb Vaší firmy, navrhneme možná vylepšení ve vnitrofiremních procesech a celý systém nastavíme, aby Vám padl jako ušitý. Náš systém slouží stejně dobře obchodním společnostem, výrobním firmám, neziskovým organizacím, municipalitám, či penzionům a hotelům.

Objevte kouzlo moderního systému HYPOS CRM. Podívejte se na www.hypos-crm.cz

S HYPOS nebudete otrokem, ale pánem!

 

Napsali o nás

Implementací systému Hypos CRM jsme získali efektivní nástroj pro řízení zakázek a procesů v naší firmě. Díky přehlednému a intuitivnímu prostředí systému se všichni zaměstnanci dokázali rychle novému nástroji přizpůsobit a začít s ním pracovat na každodenní bázi. Vyhodnocování jednotlivých úkolů nám umožňuje operativně reagovat na průběh projektu, a vést tak zakázky ekonomicky efektivním směrem.

Martin Hradec, Keepline s.r.o. Návrhy a realizace stylových interiérů

 

Hypos CRM je dílko Orange house, firmy z české kotliny. 

Web: www.hypos-crm.cz

 

Nabídka služeb

Prohlédněte si kompletní nabídku našich služeb jako flipbook nebo si ji stáhněte ve formátu PDF

stahnoutJsme zelená firma
zelenafirma


Co je nového

Nový web pasaztrutnov.com

Nový web z dílny Orange house - dvojitá prezentace music club a bowling Trutnov - www.pasaztrutnov.com

Web Uffo.cz

Spustili jsme nový web pro trutnovské Uffo. Prohlédněte si jeho novou webovou prezentaci...

Newsletter

Najdete nás také na