Představení společnosti XANTIPA AGENCY

Jsme komplexní marketingová agentura - již od roku 2005 se zaměřujeme především na kompletní reklamní zastupování společností. Nabízíme grafické služby, public relations (služby v PR), kreativní kampaně, on-line i off-line reklamu a strategické plánování. Zkušenosti s našimi partnery nám umožňují dodat zákazníkovi jakýkoliv reklamní produkt na klíč včetně profesionálních internetových stránek či eventů.

company
lidé ve firmě v prosinci 2010

Reklama, marketing
Od začátku své činnosti nabízí agentura služby na klíč - tedy od samotného nápadu až po výrobu reklamy. Disponujeme grafickým studiem, kde jsme schopni vytvořit zcela novou firemní identitu od loga po kompletní grafický manuál, umíme navrhnout propagační i prezentační materiály od vizitek po billboardy, vytvořit a realizovat i vícenákladovou reklamní kampaň, která spočívá v sestavení mediaplánů.

Publikační činnost
Naším stěžejním publikačním projektem jsou Trutnovinky, které fungují jak ve verzi tištěné, tak i ve verzi internetové. Coby tištěné vycházejí Trutnovinky ve formě Magazínu od prosince 2005 - jednou měsíčně v nákladu 5000 ks. Nabízejí přehled kulturních a sportovních programů na daný měsíc, rozhovory se zajímavými lidmi, recenze v oblasti kultury a turistický servis.

Internetový portál Trutnovinky.cz je centrem daleko rozsáhlejší informační náplně a poskytuje tak široké spektrum služeb pro občany Trutnovska. V roce 2014 jsme razantně změnili vzhled portálu a přinesli zcela unikátní klub pro čtenáře - Moje Trutnovinky. Měsíční návštěvnost portálu se pohybuje okolo 155 000 návštěvníků a počet shlédnutých stránek dosahuje 550 000 za měsíc (údaj z října 2015).

 

Nabídka služeb

Prohlédněte si kompletní nabídku našich služeb jako flipbook nebo si ji stáhněte ve formátu PDF

stahnoutJsme zelená firma
zelenafirma


Co je nového

Nový web pasaztrutnov.com

Nový web z dílny Orange house - dvojitá prezentace music club a bowling Trutnov - www.pasaztrutnov.com

Web Uffo.cz

Spustili jsme nový web pro trutnovské Uffo. Prohlédněte si jeho novou webovou prezentaci...

Newsletter

Najdete nás také na