Mobilní weby

Nenechte si ujít možnost oslovit čím dál více se rozšiřující skupinu internetových uživatelů s mobilními zařízeními. Tato rozrůstající se komunita za několik let převýší komunitu přistupující na web z klasických počítač§ nebo notebooků. Mobily a tablety jsou nedílnou součástí trhu. Svým zákazníkům můžete nabídnout svůj web v responzivním designu, tedy web, který se přizpůsobí každému zařízení – jak stolnímu počítači, tak mobilnímu telefonu či tabletu.

Stále rostoucí poptávka po našich službách v oblasti vývoje webu a aplikací nás v roce 2012 přivedla k myšlence založení samostatné „ajťácké“ společnosti, týmu profesionálů v oboru. Od tohoto roku Vám veškerá softwarová přání na míru plní naše dceřiná společnost Orange house s.r.o (www.orangehouse.cz), která Vás provede od návrhu webu až po jeho úspěšnou realizaci včetně možnosti jeho plné správy.


Responsivní design

V tomto případě není třeba vytvářet několik webů, kdy každý z nich bude uzpůsoben pro různá zařízení. Konec směšných vět typu „Web optimalizován pro…“. Vytvoříme pro Vás jeden web, který se sám přizpůsobí zařízení, na kterém je zobrazen.

To znamená stále skvělý prožitek při procházení Vašeho webu bez ohledu na zařízení, na kterém je zobrazen. Podíl všemožných mobilních a přenosných zařízení na webu neustále roste. Myslete na budoucnost a připravte na to i svůj web.

Prezentační ukázka řešení responzivního designu pro Pivovar Ferdinand
responsivni-design

Aplikace

Mimo samotných webů vyvíjíme i aplikace na míru. Můžete tak svým návštěvníkům či fanouškům na Facebooku připravit všemožné soutěže, ankety, apod. Aplikace vyvíjíme na míru dle vašich požadavků i pro mobilní telefony na platformách Android, Windows Phone i iOS.

Nabídka služeb

Prohlédněte si kompletní nabídku našich služeb jako flipbook nebo si ji stáhněte ve formátu PDF

stahnoutJsme zelená firma
zelenafirma


Co je nového

Nový web pasaztrutnov.com

Nový web z dílny Orange house - dvojitá prezentace music club a bowling Trutnov - www.pasaztrutnov.com

Web Uffo.cz

Spustili jsme nový web pro trutnovské Uffo. Prohlédněte si jeho novou webovou prezentaci...

Newsletter

Najdete nás také na